poniedziałek, 5 stycznia 2015

Przepiśnik dla WOŚP

Witajcie :)

11 stycznia 2015 r. odbędzie się 23 finał WOŚP .
Co roku wrzucałam pieniądze do puszki, ale zawsze czułam niedosyt. 
W tym roku wraz z grupą 80 bardzo utalentowanych kobiet o wielkich sercach, postanowiłyśmy podzielić się swoją pasją i wesprzeć orkiestrę własnoręcznie wykonanymi notesami i przepiśnikami.

Poniżej prezentuję wykonany przeze mnie przepiśnik.
Przepiśnik jest w formacie A5 i  ma ok. 100 stron.
Okładki z beermaty zostały oklejone papierem craftowym, postemplowane (stempel Lost Coast Designs) oraz postarzone tuszem Distress - Walnut Stein i Vinage photo. Widoczny papier to niedostępna już (niestety) kolekcja "Herbatka dla dwojga" (Galeria Papieru).
Babeczka jest bardzo realistyczna (3D) wykonałam ją przy użyciu wielu preparatów : puchnący puder do embossingu, glossy accents, tusze Distress - Walnut Stein i Vinage photo, True snow, brokat, Glimmer Mist.  Pod babeczką nakleiłam serwetkę z filcu.
Pudrem do embossingu potraktowałam również  tekturkę "Gotuje z sercem" oraz imitujące ciasteczko serduszko (środek z tekturki z napisem). Pusta przestrzeń serduszka wypełniona została szklanym bulionem, zabarwionym na czerwono Glimmer Mistem oraz zalana glossy accents. Chciałam uzyskać efekt smakowitego ciasteczka z galaretką lub marmoladką.

Tekturka ta została wykonana specjalnie dla naszej akcji wspierajacej WOŚP i jest niedostępna w żadnym sklepie.

Przepiśnik został ozdobiony bawełnianymi koronkami i przeszyciami. W środku od wewnętrznej strony okładek wykonałam dodatkowe kieszonki na dodatkowe kartki. Jako gratis dodałam zakładkę, aby łatwiej było zaznaczyć ulubiony przepis.

Przepiśnik mozna licytowac pod poniższym linkiem

zapraszam również na 2 aukcję na której licytowany jest wykonany przeze mnie  notes


1 komentarz:

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i pozostawione tutaj słowo :)